AKTİVİTELER VE TURLAR

Kapadokya da geçireceğiniz mükemmel tatilinizi daha eğlenceli ve keyifli hale getirmek için turlarımıza katılın!
HIKING
HIKING

HIKING

Yürümeyi ve tüm güzelliğindeki ünlü Kırmızı ve Gül vadilerini görmek ve kiliseleri ve diğer gizli yerleri ziyaret etmek istiyorsanız, o zaman bu sizin için doğru turdur.

YEŞİL TUR
YEŞİL TUR

YEŞİL TUR

Yeşil tur, Kapadokya'nın en derin yerlerinden biri olan Derinkuyu yeraltı şehrini keşfetmeye ve güzel Ihlara vadisi ve Kapadokya'nın en büyük kaya kesme manastırı olan Selime Manastırı gibi Kapadokya'nın daha az ziyaret edilen yerlerinin güzelliğine hayran olmanızı sağlar. katedral kilise büyüklüğünde.

KIRMIZI TUR
KIRMIZI TUR

KIRMIZI TUR

Kırmızı tur, sizleri doğa tarafından yapılan muhteşem kaya oluşumlarına hayran kalacağınız Kapadokya, Paşabağ, Devrent ve Bal (Aşk) vadilerindeki en ünlü turistik yer olan Göreme açık hava müzesine götürür.

BALON
BALON

BALON

Bir balon uçuşu, masal gibi manzaraların üzerinde, sansasyonel güneşlerin olduğu bir yer olan Kapadokya'nın güzelliğine hayran olmanın en iyi yoludur. Benzersiz kaya oluşumları ve güzel vadiler üzerinde sorunsuz bir şekilde sürüklenirken sonsuz panoramik manzaraların ve nefes kesici manzaraların keyfini çıkarabilirsiniz. Sıcak hava balonunda hareket duygusu yoktur, rüzgar veya hareket hissetmeden muhteşem manzara üzerinde yavaş yavaş süzülüyorsunuz. Uçuştan sonra yüzlerce fotoğraf ve hatta ömür boyu sürecek daha fazla anılarınız var. İster maceracı ister sadece meraklı olsun, herkes için unutulmaz bir deneyim.

SEMAZEN GÖSTERİSİ
SEMAZEN GÖSTERİSİ

SEMAZEN GÖSTERİSİ

Sema dansı ya da Sufi semavi, Sema olarak bilinen resmi bir törenin parçası. Kökeni, Derviş'in kendisi olan Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin (1207 - 1273) esin kaynağına sahiptir. Tören, dini ekstataja ulaşmaya çalışmak için yapılır ve mistik bir döngünün farklı anlamlarını mükemmellikten (Yükselişten Mirac'a) sembolize eder.

HAMAM
HAMAM

HAMAM

Bir Türk hamamına ya da hamamına gitmekten nefret edip etmeyeceğinize karar vermeden önce en az bir kez deneyimlemeniz gerekir. Sadece Türk hamamının rahatlayabileceği rahatlık ve hafiflik hissini yaşamak istiyorsanız, birkaç saatliğine gezerek mola verin ve en yakın Türk hamamına gidin.